Relaxační dovolená

Práce. Povinnosti. Stres. Shon. V dnešní uspěchané době často zapomínáme na to hlavní. A to sami na sebe a na své zdraví! Kdy naposledy jste si udělali čas jen pro sebe? Jistě vše zvládáte s grácií, ale dřív nebo později vás může neustálý zápřah nepříjemně doběhnout… A proto je důležité čas od času zpomalit a dopřát si RELAX s velkým R!

„Pramenozemě“
V celé České republice nenajdete oblast s tak bohatým výskytem minerálních a termálních pramenů jako právě v nejzápadnějším cípu země, tedy v Karlovarském kraji. Že se jedná o světově unikátní oblast svědčí také fakt, že tři nejznámější lázeňská města, Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Bylo by na pováženou, kdybychom nezmínili rovněž Lázně Kynžvart a Jáchymov, protože i tato místa mají své nezaměnitelné kouzlo.

Zastavte se, nadechněte se a věnujte se jen sami sobě. Dopřejte si nezapomenutelný wellness pobyt. Dovolte si vypnout a načerpat novou energii. Užijte si stylové ubytování, maximální komfort a také skvělý gurmánský zážitek nejen v lázeňském trojúhelníku.
Vítejte v Karlovarském (lázeňském) kraji!

+ více