Trail Park Klínovec

Jáchymov
Trail Park Klínovec

Máte rádi adrenalin, sport, zábavu, ale i odpočinek? Vyrazte na Klínovec! Asi nikoho nepřekvapí, že se nachází v Krušných horách nedaleko Karlových Varů. Málokdo ale ví, že toto lyžařské letovisko žije i v létě a nabízí svým návštěvníkům víc než dost. Doménou je bezesporu vymazlený Trail Park. Nahoru pohodlně lanovkou a šup dolů klikatými speciálně upravenými stezkami!

Náš tip

Karlovarský kraj je jako stvořený pro bikerovu duši. Pokud už budete mít Trail Park Klínovec sjetý shora dolů, křížem krážem, máte mnoho dalších sjezdových možností. Zamířit můžete do trailparků Plešivec, Bublava, Saporo Kraslice nebo na Boží trail na Božím Daru.

Na Klínovci během posledních pár let vyrostly dlouhé flowtraily, které si užijí jak začátečníci, tak i zkušení bikeři. Kromě toho tu čeká ryzí downhill pro vyznavače sjezdů i namapované okruhy po okolních lesích pro zastánce XC. Základem jsou tu tři flowtraily s odstupňovanou náročností. Všechny mají společné to, že se jedná o úzké stezky s upraveným povrchem, které zpestřují pumpovací boule a klopené zatáčky.

Na Klínovci se o vás postarají ve všech ohledech. V půjčovně jsou připravena kola a koloběžky pro malé i velké, sváču i dobré jídlo si vychutnáte v místních gastro zařízeních a pohodlné ubytování najdete v okolí areálu. Ať už jste začátečník, nebo zkušený biker, ať hledáte upravenou stezku nebo technické ježdění, v Trail Parku najdete oboje. Vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu na nejdelších flowtrailech v Evropě.

Kompletní informace o parku najdete www.trailpark.cz.

Další tipy na výlety po Karlovarském kraji najdete na www.zivykraj.cz.