FUN arena Cheb

Cheb
FUN arena Cheb

Pokud vám na dovolené začne pršet, není důvod smutnit. Štěstí přeje nejen připraveným, ale i informovaným. Jen pár kilometrů od Chebu najdete parádní zábavní centrum FUN arena Cheb pro celou rodinu. Místo, kde se skutečně zabaví malí i velcí. Let’s Go!

Okolí se mění, Kartarena zůstává. Tatínkové i akční maminky si můžou s dětmi užít závody na dvou motokárových okruzích. Máme ale jedno důležité upozornění – je třeba se předem zaregistrovat na webu. Jestliže vás motokáry zrovna nelákají, můžete si zkusit hupsnout v Jumpareně, což je svět plný trampolín, měkkého molitanu a skvělé zábavy. Dále si můžete vyzkoušet lezeckou stěnu, kladinu na přetlačování, basketball či Ninja dráhu.

Náš tip

Věděli jste, že Cheb je jedním z urbanisticky, architektonicky i historicky nejhodnotnějších měst na území České republiky? Málokteré město se může chlubit tak vzácnými památkami, jako je unikátní Chebský hrad s Černou věží či symbol města Špalíček s ostatními dochovanými měšťanskými domy s historickými krovy, který vytváří neopakovatelnou atmosféru chebského náměstí.

Jestliže tíhnete spíš k moderní technice, rozhodně byste měli zkusit žhavou novinkou ve světě zábavy Multiball. Slyšíte tento pojem prvně? Jde o interaktivní herní konzoli, která dokonalým způsobem kombinuje pohyb a vzdělávání. Na výběr je z více než 30 různých her pro všechny věkové kategorie i dovednostní úrovně. Na své si také přijdou příznivci virtuální reality. Čekají tu na vás tři velké trenažery a další herní automaty. Je zkrátka na co se těšit!

FUN arena je pravidelně otevřena každý den od 10 do 21 hodin, ale o víkendu doporučujeme si udělat rezervaci. Kompletní informace najdete na www.funarenacheb.cz. Užijte si den plný zábavy!

Další tipy na výlety po Karlovarském kraji najdete na www.zivykraj.cz.